Yurt Dışı Tek Fiyat (Hazır Kart) - TURKCELL

Yurt Dışı Tek Fiyat (Hazır Kart)

Tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapan Hazır Kart'lılar, 1 ay boyunca yurt dışındaki tüm cep ve sabit hatlarla dakikası 99 kuruşa konuşabiliyor.

99 KR / DAKİKA
Hemen Al
Yurt Dışı Tek Fiyat (Hazır Kart)
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET

Daha Fazla Bilgi

 • Yurt Dışı Tek Fiyat Kampanyası kapsamında, bireysel prepaid aboneler özelinde 25.09.2017 tarihi itibari ile katılım koşulları ve dakika ücreti güncellenmiştir. Tek Fiyat teklifinden faydalanmak için TL yükleme tutarı 30 TL olarak güncellenmiş, dakika ücreti ise 99 kuruş olarak güncellenmiştir. Bu tarihten önce 20 TL yüklemeleri sonrasında 75 kr dan fayda alan abonelerin de aylık faydaları bittikten sonra tekliften faydalanmaya devam etmeleri için 30 TL yüklemeleri gerekmektedir.
 • Tarife ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir.
 • İndirimden yararlanmaya başlamak için önce TEK FIYAT yazıp 2222’ye göndererek kayıt olmanız, ardından 30 TL yükleme yapmanız gereklidir. Gelecek onay SMS'inin ardından yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • Yurt dışı TekFiyat tarifesinden faydalanmak için mevcut yurt içi tarifenizi değiştirmeniz gerekmez. Yurt dışı indirimi aşağıdaki ülkeler dışında kalan tüm yurt dışı cep ve sabit hatlara yapılan aramalarda geçerlidir.
  *Bahamalar, Botsvana, Brunei, Cezayir, Cibuti, Çad, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Ekvator Ginesi, Etiyopya, Falkland Adaları, Fas, Fildişi Sahili, Fransız Polinezyası, Gabon, Gambiya, Gine, Grenada, Grönland, Guadeloupe, Jamaika, Kongo Cumhuriyeti, Kuzey Kore, Küba, Libya, Lihtenştayn, Maldivler, Mayotte, Monako, Mozambik, Myanmar, Nepal, Nikaragua, Orta Afrika Cumhuriyeti, Papua Yeni Gine, Saint Kitts ve Nevis, Samoa, San Marino, Senegal, Seyşeller, Sierra Leone, Somali, Suriye, Şili, Togo, Tonga, Tunus, Umman, Vanuatu, Virjin Adaları, Yeni Kaledonya, Yeşil Burun Adaları ve Zimbabve ülkeleri ve 'Yurt dışı Özel Servis Numaraları'na doğru yapılan aramalar kampanya kapsamı dışındadır.
 • Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • 1 ay sonunda yeterli TL yüklemesi yapılmazsa, yurt dışı numaraları yönüne yapılan aramalar Turkcell Uluslararası Arama Tarifesi üzerinden ücretlendirilmeye başlayacaktır.
 • Turkcell tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

SMS
 • TEK FIYAT yaz 2222’ye gönder
 • Kapat
  Yardım ister misiniz?