Vonmahlen High Five Beşi Bir Arada Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

5 Farklı Bağlantı

Toplamda 5 farklı bağlantısı vardır, böylece herhangi bir standart taşınabilir cihazlarınızı şarj edebilir. High Five, anahtarlığınıza kolayca takılır ve her zaman kullanıma hazırdır.

Kolay Taşıma

Gün boyunca size gerekenler tek kabloda. İster seyahat, ister çalışma veya işe gidip gelme konusunda ihtiyacınız olan tek kablodur. Şimdiye kadar ki en yenilikçi şarj kablosu her zaman elinizin altında.

Özellikler

  • Şarj hızı: 5V/2.4 A (max.)
  • Rafine ve sofistike tasarım
  • Her anahtarlık için uygun
  • Yüksek kaliteli materyal
  • Herhangi bir ortak taşınabilir cihazla uyumlu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?