Ttec 2KS15 Aircharger Drive Kablosuz Hızlı Şarj Özellikli Araç İçi Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Pil Seviyesine Hızlı Ulaşım

Araç içerisinde telefonunuzu kablosuz şarj etmenizi sağlayan AirCharger Drive, telefon tutacağı özelliği sayesinde navigasyon uygulamalarından da faydalanmanıza imkan tanır. Kablosuz şarj özellikli Android ve iOS akıllı telefonlarla kullanılabilen AirCharger Drive, hızlı şarj özelliği ile kısa sürüş mesafelerinde bile yüksek pil seviyesine ulaşmanıza yardımcı olur. 

Kablosuz Şarj Cihazı ve Araç İçi Telefon Tutucu Bir Arada

Qi kablosuz şarj sertifikası ile güvenli şarj imkanı sunan AirCharger Drive, klima ızgarası kalınlığına göre ayarlanabilir klipsi sayesinde neredeyse tüm araçlara monte edilebilir. Ayrıca havalandırma ızgarasına ek olarak konsolda da kullanım imkanı ile AirCharger Drive, direksiyonun hem sol hem de sağ tarafına rahatlıkla yerleştirilebilir.

Akıllı Sensör ile Pratik Kullanım

Kablosuz şarj cihazı AirCharger Drive’ın üzerinde yer alan akıllı sensör, kanatların otomatik olarak açılmasını sağlar. Böylece telefonu kolayca üzerine yerleştirme imkanı sunarken aynı zamanda telefonunuzu güvenli bir şekilde tutar.

Tüm Telefonlar İçin Kablosuz Şarj

AirCharger Drive, 7.5 W / 15 W çıkış gücüne sahip iOS ve Android cihazlara hızlı şarj açısından uyumludur. Ayrıca kablosuz şarj özelliğine sahip olan tüm akıllı telefonlar ile de uyumludur. Hızlı şarj özelliğine sahip olan telefonunuzu AirCharger Drive üzerine yerleştirmeniz ve batarya dolana kadar aracınızı sürmeniz yeterlidir. Hızlı şarj için 18W araç içi şarj aleti ve Type-C şarj kablosu ile beraber sunulan AirCharger Drive, neredeyse tüm araçların girişleri ile uyumludur. 

Özellikler

 • Qi kablosuz şarj sertifikası ile güvenli şarj
 • 7,5 W/15 W çıkış gücüne sahip Android ve iPhone cihazları için hızlı şarj
 • Akıllı sensör ile otomatik açılan kanatlar
 • Havalandırma ızgarası veya konsolda kullanım
 • Izgara kalınlığına göre ayarlanabilir klips
 • Kablosuz şarj özellikli tüm telefonlar için
 • Hızlı şarj için 18W araç içi şarj aleti ve type-c şarj kablosu içer
 • Giriş: DC 5V/2A, DC 9V/2A, DC 12V/1.5A (maksimum)
 • Çıkış: DC 5V/1A, DC 9V/1.67A (maksimum)
 • Şarj Girişi: Type-C
 • Çalışma Sıcaklığı: -10°C - 55°C
 • Şarj Dönüşüm Oranı: %65 - %75
 • Kablosuz Şarj Mesafesi: 6mm maksimum

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?