TTEC 2KMM11 Rio Kumandalı ve Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kumanda Sistemi

Rio kulak içi kulaklık ile müziğini her yere taşırken telefonlarınıza gelen çağrıları elleriniz serbest bir şekilde cevaplayın. Kablo üzerinde bulunan kumanda sistemi ile müzik durdurma, oynatma ve atlama özelliğinin yanı sıra çağrı cevaplama ve sonlandırma imkanı sunan Rio mikrofonlu kulak içi kulaklık, hafifliği ile her zaman üzerinizde taşıdığınız bir aksesuarınız olacak. 

Yüksek Kalitede Müzik Dinleme Keyfi

Kulak içine oturan yapısı ve ortam sesini azaltan ergonomik tasarım yanı sıra sahip olduğu kaliteli iç donanım sayesinde yüksek kalitede müzik dinleme keyfi sunan Rio, tam bir fiyat performans ürünü. Mikrofonlu stereo kulaklık modelleri arasında uygun bir seçenek olan Rio, kumanda sistemi ile telefona ulaşmaya gerek kalmadan şarkı değiştirme ve gelen aramaları cevaplama imkanı sunuyor, hem de oldukça yüksek kalitede ses aktarımı yaparak. 

Pratik Kullanım Sunan Modern ve Şık Tasarım

Ses kontrolü ve çağrı cevaplama özellikleri sayesinde yürüyüşte, çalışırken ya da seyahatlerde özgürlük sunan Rio kulaklıklar, modern dünyanın trendlerine uygun bir şekilde tasarlandı. Rio kulak içi kulaklıklar sayesinde ister gürültülü ister kalabalık ortamlarda, hiç kimse müzik keyfinizi bölemeyecek! 11 renk seçeneği ile kullanıcıların zevklerine hitap eden Rio kulak içi kulaklık, özgün ve farklı tarzını kulaklıklarında da yansıtmak isteyenler için birebir.  Canlı renklerden daha klasik tonlara; Rio kulak içi kulaklık modellerinde herkes için bir seçenek var. 

Özellikler

  • Mikrofonlu stereo kulaklık
  • Ortam sesini azaltan ergonomik tasarım
  • Çağrı cevaplama ve sonlandırma
  • Müzik durdurma/oynatma ve atlatma
  • Ses kontrolü

Genel Özellikler

Mikrofon
Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?