TTEC 2KM0098 Comfort Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kablosuz Müzik Keyfi

Kablo karmaşası yaşamadan kulaklık ile müzik dinlemeyi ve telefonla konuşmayı arzu ediyorsanız Comfort Bluetooth Kulaklık ile bu isteklerinize karşılık bulabilirsiniz. A2DP teknolojisi ile HD netlikte 2 yönlü ses kalitesi sunan bu kulaklık, stereo görüşme ve müzik keyfi sunuyor. 

İki Cihazla Eşleşme 

Aynı anda 2 farklı cihazla eşleşme özelliği sayesinde cep telefonu ve tablet gibi cihazlarınıza tek başına mükemmel çözüm sunan Comfort Bluetooth Kulaklık, 4 saate kadar görüşme ve 100 saate kadar bekleme süresiyle de üstün performans vaat ediyor. iPhone ve iPad’lerinizin ekranından kablosuz kulaklığınızın pil durumunu kontrol edebilir, gerektiğinde USB kablo ile PC üzerinden şarj edebilirsiniz.

Sesinizle Kontrol Edin

Görüşmeleriniz esnasında hiçbir ses problemi yaşamamanız için arka plan gürültü önleme teknolojisiyle tasarlanan Bluetooth kulaklığınızın sesli arama özelliğiyle telefonunuzla tuşlamadan seyahat esnasında istediğiniz görüşmeyi yapabilirsiniz. Kulak askısı ve ergonomik tasarımı ile kulağınıza tam oturan kulaklığınız ile başka işlerle meşgul olabilir, hareket özgürlüğü kazanabilirsiniz.

Bütün İşlemler Tek Tuşla

Spor yaparken, çalışırken ya da eşya taşırken telefonunuz çaldığında işinize ara vermek yerine kulaklık üzerindeki akıllı tuşu kullanarak dilediğiniz işlemi gerçekleştirmeniz mümkün. Akıllı tuş ile eşleştirmek ve gelen çağrıyı yanıtlamak dışında reddetmek ve görüşmeyi sonlandırmak da oldukça pratik.

Küçük Ama Etkili

Bağlantı kurulduğunda üzerindeki LED ışık ile sizi uyaran Comfort Bluetooth Kulaklık’ın ses kontrol tuşları da müzik dinlerken ya da konuşurken sesi yükseltip kısmanıza imkan tanıyor. Minimal tasarımına rağmen yüksek performansla hizmet eden kulaklığınız, işlerinizi yürütmek için ihtiyacınız olan gerçek bir yardımcı görevini üstleniyor.

Özellikler

 • Kablosuz ses ve müzik keyfi
 • İki telefon ile aynı anda eşleşme (Multiuse)
 • Kalan pil durumunun iPhone ekranında gösterilmesi (Sadece iPhone ve iPad ile tarafından gösterilir.)
 • Bağlantı durmunu gösteren LED ışık
 • Akıllı tuş ile eşleştirme, cevap verme, reddetme ve arama sonlandırma
 • Ses kontrol tuşları
 • Son aranan numarayı geri arama
 • Otomatik olarak eşleşme
 • Sesli arama özelliği (Destekleyen modellerde)
 • 4 saate kadar konuşma, 100 saate kadar bekleme süresi (Bu süreler kullanım şekline göre değişebilir)
 • Bluetooth Versiyonu: v3.0
 • A2DP Desteği: Var
 • Bluetooh eller serbest profilini destekler
 • Konuşma Süresi: 4 saate kadar

Bağlantılar

Bluetooth
v3.0

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?