Ttec 2DKM03 AlumiCable XL MFI Lisanslı Lightning Şarj ve Data Kablosu 2m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Pratik

Kablo kısalığı nedeniyle telefonların şarj esnasında etkin kullanılamaması sorununu çözmek için tasarlanan apple lisanslı AlumiCable XL MFi Şarj / Data Kablosu, 200 cm uzunluğu sayesinde pratiklik kazandırır. Böylece akıllı telefonlar şarj edilirken de rahatlıkla kullanılabilir. 

Ekstra Uzun Tasarım

Akıllı telefonlarla birlikte verilen kısa kablolar nedeniyle şarj esnasında cihazları kullanabilmek için prize çok yakın olmak gerekirken 200 cm uzunluğundaki AlumiCable XL MFi Şarj / Data Kablosu ile bu sorun tamamen ortadan kalkar. Bu sayede bilgisayar ile akıllı telefon arasında data aktarımı yapmak da bu ekstra uzun kablo ile daha pratik hale gelir.

Dayanıklı Alüminyum Kaplama

AlumiCable XL MFi Şarj / Data Kablosu, alüminyum kaplama özelliği ile çok uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Ekstra dayanıklı alüminyum örgü kablo ile yırtılma, kopma, ezilme gibi sorunlar ortadan kalkar. 

Özellikler

  • Apple MFi Lisanslı
  • 200 cm Lightning - USB kablo
  • Şarj ve veri senkronizasyonu
  • Ekstra dayanıklı örgü kablo
  • Şık ve koruyucu alüminyum kaplama

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
2 m

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?