Trust Urban Flat Micro USB Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell.com.tr' de

Düz ve Dolaşmayan Kablo

Çantanızda, masanızda ya da çoklu prizlerin etrafında oluşan kablo dolaşmasının önene geçebilirsiniz. Yumuşak lastik kaplamalı, düz ve dolaşmayan kablo sayesinde hem yaşam alanlarınızdaki karmaşayı önleyecek hem de kablonuzu uzun süreler güvenle kullanabileceksiniz.

 

Micro USB Girişi Olan Tüm Cihazlarla Uyumlu

Yeni bir akıllı telefona geçtiğinizde ya da farklı telefona sahip arkadaşınızın şarjı bittiğinde Trust kabloyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek bir kablo ile telefonunuzu, tabletinizi, mp3 player’ınızı şarj edebilir ya da veri aktarımı sağlayabilirsiniz.

 

Kablonuz Hep Sizinle

Günümüzde en sık yaşanan sorunlardan bir tanesi de şarjın bitmesidir. Özellikle dışarıdayken priz ya da uyumlu şarj aleti bulmak güç oluyor. Laptopların USB portuna, USB şarj cihazlarına veya taşınabilir şarj cihazlarına kolayca bağlanabilmenizi sağlayacak Trust kablo ile dilediğiniz her yerde akıllı telefonunuzu kolayca şarj edebilirsiniz.

 

1 Metre Kablo Uzunluğu

Telefonunuzu şarj ederken ya da bilgisayarınıza yedekleme yaparken işlemin bitmesini beklemenize gerek yok. 1 metre kablo uzunluğu sayesinde telefonunuzu tüm işlemler esnasında rahatça kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 1 Metre
  • Uyumluluk: Micro USB
  • Kablo Tipi: Düz
  • Tüm Micro USB üzerinden şarj olan cihazlarla uyumludur

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
1 m

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Micro USB

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?