Trust Urban Araç Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell.com.tr' de

Kompakt Tasarım

Aracınızla mükemmel bir uyum yakalayacak ve kompakt tasarımı sayesinde çok az yer kaplayacak. Bu sayede yaşanabilecek takılma, çarpma gibi olumsuz durumların önüne geçeceksiniz ve seyir halindeyken de rahatça elektronik cihazlarınızı şarj edebileceksiniz.

 

Tüm Akıllı Telefon ve Tabletler ile Kullanım İçin

Arabanızla seyahat ederken farklı farklı şarj aletleriyle uğraşmanıza, karmaşa yaşamanıza gerek kalmayacak. Trust şarj cihazı tüm telefonlarla, iPohone ve iPod’larla kullanılabilir. Bu sayede yolculuk esnasında hepsini şarj edebilir ve zaman kazanabilirsiniz.

 

Lastik Kaplı Tasarım

Ürünü kolayca kavrayabilmenizi ve söküp takarken rahat hareket edebilmenizi sağlar. Ayrıca oluşabilecek elektrik kaçağı risklerine karşı her zaman güvende olursunuz.

 

Aşırı Yük ve Kısa Devre Korumalı

Otomobil güç prizinizde olabilecek, fark edemeyeceğiniz olası sorunlar akıllı cihazlarınız için tehdit oluşturmasın. Trust şarj cihazı karşılaşabileceğiniz aşırı yük ve kısa devre sorunlarına karşı elektronik cihazlarınızı güvence altına alır, tatsız sürprizlerle karşılaşmanızı engeller.

 

LED Güç Göstergesi

Gece seyahatlerinde güç göstergesini takip edebilmeniz için ışık açarak zahmete girmenize ve dikkatinizi dağıtmanıza gerek kalmaz. LED güç göstergesi sayesinde kolayca takip edebilirsiniz.

Özellikler

  • USB Port Sayısı: 1
  • USB Port Tipi: USB – A
  • Çıkış Gücü: 1A/5W
  • Ağırlık: 10 gr
  • Boyutlar: 46 x 25 x 19 mm
  • Aşırı yükleme ve kısa devre korumaları
  • Tüm akıllı telefonlar ile uyumludur
  • Şarj kablosu dahil değildir

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Yok
Kablo
Yok

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Pil & Güç Yönetimi

Şarj Gücü
5V

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?