Trust Qualcomm 3.0 Araç Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell.com.tr' de

 

Cihazlarınızı En Yüksek Hızda Şarj Etmek İçin Otomatik Algılar

Aracınızla giderken telefonunuzu ya da tabletinizi kolayca şarj edebilirsiniz. Elektronik cihazlarınızın batarya özelliklerini otomatik olarak algıladığı için mümkün olan en yüksek hızda şarj eder ve size vakit kazandırır.

 

Qualcomm QuickCharge 3.0

Günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelen cep telefonlarının kullanım oranı her geçen gün artıyor. Birçok işimizde kolaylık sağlamasının yanında sevdiklerimizle olan iletişimimizi de onlar sağlıyor. Telefonunuz Qualcomm QuickCharge 3.0 uyumlu ise Trust şarj cihazı sayesinde ultra hız kazanır ve aracınızın içerisinde çok kısa sürede telefonunuzu şarj edebilme ayrıcalığını yaşarsınız. Bu sayede hiçbir işiniz aksamaz ve sevdiklerinizle doya doya görüşebilirsiniz.

 

Tabletlerinizi Hızlı Şarj Edin

Tabletler için uzun süren şarj süreleri günlük hayatın içerisinde ciddi vakit kayıplarına neden olabiliyor. iPad ürünlerini 12W, Samsung Galaxy tabletleri ise 10W hızda şarj edebilen Trust şarj cihazı sayesinde hız kazanın ve hiçbir işinizden ya da eğlencenizden geri kalmayın.

 

Diğer Cihazları Hızlı Biçimde veya Normal Hızda Şarj Edin

Tek bir şarj aleti ile mp3 player ya da taşınabilir şarj cihazı gibi uyumlu olan tüm elektronik cihazlarınızı şarj edebilme ayrıcalığını yaşayın. Üstelik cihazının hızlı şarj olabilme özelliği varsa şarj süresini yarı yarıya düşürebilirsiniz.

 

Tüm Otomobil Güç Prizleriyle Uyumlu

Ultra Kompakt tasarımı sayesinde hem çok az yer kaplayan hem de tüm otomobil güç prizlerine uyan Trust şarj cihazı ile hiçbir zaman şarj sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Araba değiştirdiğinizde ya da bir başkasının arabasıyla seyahat ettiğinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Yüksek Akım ve Kısa Devre Koruması

Otomobil güç prizinizde olabilecek, fark edemeyeceğiniz olası sorunlar akıllı cihazlarınız için tehdit oluşturmasın. Trust şarj cihazı karşılaşabileceğiniz aşırı yük ve kısa devre sorunlarına karşı elektronik cihazlarınızı güvence altına alır, tatsız sürprizlerle karşılaşmanızı engeller.

Özellikler

 • Priz Tipi: Araç
 • Giriş Gücü: 12/24V DC
 • USB Port Sayısı: 1
 • USB Port Tipi: USB-A
 • Şarj Teknolojisi: QuickCharge 3.0/Otomatik Algılama (Hızlı şarjı destekleyen akıllı telefonlar ile uyumludur)
 • Toplam Çıkış Gücü: 15W, QC 3.0
 • Korumalar: Kısa Devre ve Yüksek Akım Korumaları
 • Uyumluluk: Tüm Marka Telefon ve Tabletler
 • Boyutlar: 46x25x19 mm
 • Ağırlık: 10 gr
 • USB kablo dahil değildir

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var
Kablo
Yok

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Pil & Güç Yönetimi

Şarj Gücü
5V

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?