Tronsmart WCP03 Qualcomm 3.0 Type-C Hızlı Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı ve Güvenli Şarj

Tronsmart WCP03 57W Type C USB PD 3.0 Şarj Cihazı, günlük kullanımda şarja ihtiyaç duyan akıllı telefonlarınızı ve notebooklarınızı hızlı bir şekilde aynı anda şarj edebilmektedir. 

Geniş Uyumluluk

Type C ve USB çıkışları sayesinde aynı anda iki cihazı hızlı ve güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz. PD 3.0 teknolojisine sahip olan Tronsmart şarj cihazı Type C üzerinden şarj desteği bulunan  notebooklarınızı şarj edebilmektedir.

Akıllı Şarj

Ayrıca VoltiQ teknolojisine sahip USB portu ile akıllı telefonlarınızın güç ihtiyacına göre akımı ayarlayarak daha verimli bir şarj sunmaktadır.

Ürün Özellikleri

Model: WCP03
Teknoloji: PD 3.0 & VoltiQ
Güç: 57W
Giriş: AC 100-240V, 50-60HZ, 1.5A
Çıkış: USB Type-C: (PD) DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A 45W Max. USB-A: DC 5V/2.4A
Sertifikalar: FCC, CE, RoHS
Boyutlar: 70 x 29 x 70mm
Net Ağırlık: 156.7 ±0.5g / 5.52 ±0.2 oz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?