Slink Swapp Kablosuz Taşınabilir Şarj Cihazı 8000 mAh

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şarjınız Hiç Bitmesin

Kablosuz şarj cihazınızın 8000 mAh kapasite sayesinde aygıtlarınızın şarjı hiç bitmesin. Kablosuz taşınabilir şarj cihazınızda kullanılmış olan kaliteli Lityum batarya sayesinde içiniz rahat olsun. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilmiş olan şarj cihazınız dayanıklı ve sağlam yapısı ile bir adım öndesiniz.

Kablosuz Özgürlük

Kablosuz şarj özelliğini destekleyen akıllı telefonlarınızı şarj aletinizin üst kısmına koyarak şarj edebilirsiniz. Kablosuz şarj özelliği bulunmayan telefonlarınızı ise kablolarınız üzerinden şarj cihazınıza bağlayıp şarj etme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm akıllı telefonlar ile uyumludur. 

Aynı Anda Şarj İmkanı

Şarj cihazınız 2.1A'lik ve 1A'lik 2 adet USB çıkışa sahiptir. Bu çıkışlar sayesinde aynı anda 2 cihazınızı şarj etme olanağı sağlar. Yüksek koruma, yüksek kapasite ve sağlam lityum batarya ile şarj cihazınız sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz.

Şık Tasarım

Ergonomik  ve kullanışlı boyutları sayesinde size maksimum düzeyde kullanım kolaylığı sağlar.

Özellikler

  • Model: IP-G8W
  • Kapasite: 8000 mAh
  • Çıkış Voltaj: 5V/1A, 5V/2.1A
  • Kablosuz Çıkış Gücü: 5V/1A
  • Micro: 5V/2A
  • Led Gösterge: Kademeli Var
  • Boyutlar: 125x70x15 mm
  • Fener Özelliği: LED
  • Uyumluluk: Kablosuz şarjı detekleyen akıllı telefonlar (Kablosuz şarjı deteklemeyen akıllı telefonlarınızı kablo üzerinden şarj edebilirsiniz)

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Yok
Kablo
Yok

Hafıza

Kapasite
8000 mAh

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Micro USB
USB Port Sayısı
2

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?