SBS iPhone 7 0.35 mm Ultra İnce Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Ultra İncelik ve Hafiflik

0.35 mm'lik ultra ince yapısı ve inanılmaz hafifliğine rağmen oldukça dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir. iPhone’unuzu günlük yaşamın getirdiği aşınmalara karşı korur ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre kullanabilirsiniz.

 

Renkli Tasarımıyla Tarzınızı Yansıtın

Düz yapısı ile çok göz almayan sade bir tasarıma sahiptir. iPhone'un estetiğini ortaya çıkaran zarif bir aksesuardır. Bu sade ve renkli ultra ince tasarımlarla hem telefonunuzu korur hem de hayatınıza rengarenk bir tat katmış olursunuz.

Tam Erişim

Kamera bölmesi, bağlantı noktası ve ses tuşları açıkta kalacak şekilde tasarlanmıştır. Ne fotoğraf çekerken ne de iPhone'unuzu şarj ederken kılıfı çıkartmanıza gerek yoktur.

Özellikler

  • Yüksek kaliteli materyalden üretilmiştir
  • İnce ve Hafif
  • Şeffaflık etkisi
  • Tüm tuşlara ve konnektörlere kolay erişim
  • Takılıp çıkartılması kolaydır
  • Cihazınızın inceliğini bozmaz
  • Taşırken rahatsızlık vermez
  • Cihazınızı darbelerden korur

Genel Özellikler

Malzeme Türü
Sert Plastik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.

Bunlar da Hoşunuza Gidebilir

Kapat
Yardım ister misiniz?