Philips Ultra Hızlı İkili Seyahat Şarjı

5,0
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

İki Cihazınızda Aynı Anda Aynı Prizde Şarj Olsun

Evinizde, iş yerinizde ya da seyahatlerinizde her telefon veya tablet için ayrı ayrı şarj cihazı kalabalığına, Philips duvar tipi ultra hızlı şarj cihazıyla son verin. İkili Usb çıkışı ile kutudan çıkan 1 adet micro Usb Şarj kablosunu ve yanında diğer telefon, tablet ya da Usb ile şarj edebileceğiniz cihazınızın Usb kablosu ile tek bir şarj aleti ile rahatlıkla hızlı ve sorunsuz şarj sağlar.

 

Ultra Hızlı Şarj

10.5 w -5v ayrıca 2 adet 2.1 Amperlik Usb çıkış soketi sayesinde tüm cihazlarınızı tam zamanlı ve sorunsuz şarj etme imkanı sağlar. Şarj ederken zaman kaybınızı yarıya indirir. Tek cihazınızı şarj ettiğiniz sürede iki cihazınızı şarj edebilirsiniz.

 

Üstün Koruma Devresi

Philips Şarj cihazınızda bulunan üstün koruma devresi ile değerli cihazlarınızı güvenle ve en iyi performans ile şarj edebilirsiniz. Şarj esnasında yüksek çıkış ve koruma devresi sayesinde ısınma problemi yaşamazsınız.

Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 1 mt
  • Güç Çıkışı: 5V, 2.1 A
  • Güç Girişi: 100 - 240 V~0.5 A
  • 2 Adet 2.1 A USB Çıkışı
  • Koruma Devresi

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Uyumluluk
5,0
Ürün Özellikleri
5,0
Kapat
Yardım ister misiniz?