Philips DLK2411SB Vakumlu Araç İçi Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Cama Monte Kullanım

Philips DLK2411SB cama monte edilebilen ve tek eliniz ile kontrol edebileceğiniz, kullanımı oldukça kolaydır. 360 derece dönebilen eklem adaptörü vardır. Universal boyutlarda 4-6 inç cihazlar için uygundur.

Handsfree Telefon Görüşmeleri ve Navigasyon Kullanımı için İdeal

Philips DLK2411SB Güvenli sürüş deneyimi için aracınız ile seyahat ederken gelen aramaları eller serbest olarak gerçekleştirebilir, navigasyondan yol takibinizi yapabilirsiniz. 

Özellikler

  • Cama monte kullanım
  • Tek el ile kontrol edilebilir
  • 360 derece dönebilir
  • Görüş açısı ayarlanabilir
  • 4-6 inç cihazlar için uygundur
  • Kolay kullanım

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?