Nite Ize Steelie HobKnob Mini Stand Tablet Kit

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell.com.tr' de

 

Hayatınızı Kolaylaştırın

Nite Ize yenilikçi tasarımlarıyla hayatınızı kolaylaştırıyor. Daha çok öğretmenler, ofis çalışanları ve öğrencilere kolaylık sağlayan Hobknob Mini Stand Sunum Kiti her kesimden ilgi görüyor.

 

Uygulama ve Teknoloji

Kit parçaları uygulanırken 3m VHB teknolojisinden faydalanır. Köpük bazlı yapışkan bant, cihazınıza uyguladığınız yüzeye kesinlikle zarar vermez. Sökülülürken iz bırakmaz ve bu işlem çok basittir.

Neodim Mıknatıs

Tabletiniz, kit parçalarının tamamını kullanmadan arkasındaki manyetik soket yardımı ile tüm metal zeminlere kuvvetlice yapışır. Steelie grubunun tüm manyetik soketleri birbiriyle uyumludur. Steelie Araç Kiti veya Steelie Masaüstü Kiti kullanan bir cihaz Mini Stand Sunum Kitinden de faydalanabilir.

Özellikler

  • Tablet Soketi güçlü neodim mıknatıs kullanmaktadır. Emniyetli,kuvvetli bağlantı için arkasında 3M VHB köpük yapışkan bant bulunmaktadır.
  • Steelie Tablet Soketi buzdolabı kapakları, çelik raf, davlumbaz, dosya dolapları, kilitli dolaplar ve alet kutuları gibi birçok metal yüzeye yapıştırılabilir.
  • Her bir Kit içeriği: 1 adet Steelie Mini Stand/Sunum Tutacak, 1 adet Steelie Tablet Soketi, 1 alkollü hazırlama pedi ve kurulum talimatları.
  • Tüm tablet modelleriyle kullanılabilir.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?