Lexar 1800X Micro SD USB Adaptör Hafıza Kartı 64 GB

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell.com.tr' de

 

Akıllı Cihazlarınızla Daha Fazlasını Yapın

Bugünün mobil dünyasında, her zaman daha fazla içerik depolama ihtiyacı duyuyoruz. Farklı kapasitelerde bulunabilen, Lexar Micro SDHC ve Micro SDXC kartlar, akıllı telefonunuzun depolama kapasitesini arttırır.

Daha Fazla Depolama Alanı

Lexar Micro SDHC ve Micro SDXC kartlar daha yüksek kapasiteli fotoğrafları, HD videoları, filmleri, şarkıları ve dosyaları akıllı telefonunuza, tabletinize veya akıllı cihazınıza, güvenli bir şekilde depolama olanağı sunar.

Titizlikle Test Edilmiştir

Tüm Lexar ürün tasarımları performans, kalite, uyumluluk ve güvenilirlik sağlamak için, 1.100 'den fazla dijital cihazlar ile Lexar Quality Labs. tesislerinde kapsamlı testlerden geçmektedir.

Bellek Önemli Olduğunda, Seçim Lexar

Bu endüstrideki 15 yılı aşan tarihi ile belleğin ne olduğunu biliyoruz. Hızlıca ihtiyacınız olan çözümleri, teknolojiyle tasarlıyoruz ve ürünlerimizin uyumlu olduğundan emin olmak için cihaz üreticileri ile çalışıyoruz. Yararlı müşteri hizmetleri ve garanti süreleri ile arkasında duruyoruz. Lexar, performans, güvenilirlik ve uzman desteğine adanmış olduğundan, söz konusu olan anıları depolamak olduğunda, Lexar’a güvenin.

Özellikler

  • 1800x (270MB/s) kadar okuma ve aktarma hızı, UHS-II teknolojisi (U3) ile yüksek hızda performans gösterir
  • İş akışını hızlandırmak için karttan bilgisayara yüksek hızda dosya transferi sağlayan Micro SD UHS-II okuyucu içerir
  • Cihazlar arasında kolay transfer için SD UHS-II adaptörü içerir
  • Spor kameralar, tabletler ve akıllı telefonlar için Premium bellek çözümü
  • Yüksek kalitedeki görsellerin yüksek hızda çekimleri ve genişletilmiş uzunluktaki 1080p Full-HD, 3D ve 4K video çekimleri için tasarlanmıştır
  • UHS-I cihazlarla uyumlu, maksimum performanslı UHS-I (SDR104) hız yeteneği
  • İndirilebilir Görüntü Rescue yazılımının ömür boyu kopyasını içerir

Hafıza

Hafıza Kartı Tipi
Micro SD
Kapasite
64 GB
SD Kart Adaptörü
Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?