Happy Plugs Micro USB Data ve Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Tarzınızı Yansıtın

Tarzınızla uyumlu ve göz alıcı renk seçenekleri ile cihazlarınızla ve kıyafetinizle uyum içinde kullanabileceğiniz moda odaklı şık bir aksesuar.

 

Senkronizasyon

Happy Plugs Micro USB kablonuz ile Android cihazlarınızı bilgisayarınızla eş zamanlayabilir, araçlarınızda veya evinizde cihazlarınızı şarj etmek için kullanabilirsiniz.

Rahat Kullanım

Micro USB kablonuzun 2 metre olan uzunluğu sayesinde cihazınız şarj olurken rahat şekilde telefonunuzu alıp görüşmelerinizi veya işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Özellikler
  • Kablo uzunluğu 2 metre
  • Şarj ve Senkronizasyon
  • Tüm Micro USB üzerinden şarj olan cihazlarla uyumlu

Genel Özellikler

Baskı Tipi
Micro USB
Kablo Uzunluğu
2 m

Bağlantı Arayüzleri

Sertifika
Yok

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?