Dnia Thunder Type-C Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Güç 

Dnia Thunder C, 3 Ampere kadar olan güçleri kusursuz desteklemesi için tasarlandı. Thunder C USB 2.0  desteği sayesinde 480 mbps’ye kadar data aktarım hızını destekler. Dnia Thunder C, tüm konektörleri takılı olduğu sürece aynı anda şarj ve data aktarımını destekler. Örgü yapısı sayesinde Thunder C düğümlenmez ve karışmaz. Ters çevrilebilir konektör ile çift taraflı rahat kullanım sunar.

5x Daha Dayanıklı

Thunder serisi bağımsız test kuruluşlarında yapılan testlerde 5.000+ bükme testi sonrası herhangi bir problem olmadan çalışmaya devam etmiş böylelikle diğer USB Type-C kablolardan 5x kata kadar daha güçlü olduğunu ispatlamıştır. 

Kanserojen, Alerjen ve Azo Bulunmaz

Dnia ürünlerinde üç temel özelliği bir araya getirmeye çalışıyor. Tasarım, Güvenlik ve Teknoloji. Dnia tüm ürünleri ROSH 3'ü* standart olarak benimser. Özellikle küçük çocukların sağlığını düşünür. Thunder serisinin bileşenleri gözden geçirilip sağlıklı bir gelecek için bağımsız test kuruluşlarında onaylanmıştır. Dünya’nın ilk Kanserojen, Alerjen ve Azo boya bulundurmayan kablosudur. *Rosh: Restriction of Hazardous Substances Directive (Belirli Zararlı Maddelerin Kullanımını Kısıtlama Direktifi)

Özellikler

Uzunluk: 1.2 m
Ağırlık: 35 gr
Uyumluluk: Tüm Type-C girişe sahip cihazlar
Dnia Thunder C kablolar 2 yıl garanti kapsamındadır.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?