Dnia Luna+ Qualcomm 3.0 Araç Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Alüminyum ile Araç Konsollarının Mükemmel Uyumu

Luna+ Serisinin görünen üst kısımları Alüminyumdan üretilmiştir. Aracınız ile uyumlu şık bir aksesuar olması için üretilmiştir.

Yüksek Güç

USB Çıkış-1 cihazın 5v/2.4A çıkış gücünde hızlı şarj ederken, USB Qualcoom 3.0 Çıkış 3.6-6.5V 3A; 6.5-9V 2A; 9-12V 1.5A ( 18W Max ) çıkış gücünü desteklemektedir. Luna+ toplamda 30W gücü desteklemektedir.

8 Katmanlı Devre Koruması

Luna+ serisi şarj verimliliğini arttırırken aynı zamanda aracınızı ve cihazınızı koruyan 8 katmanlı koruma çipi kullanmaktadır. Sıcaklık Koruması, Kısa Devre Koruması, Giriş Voltaj Koruması, Çıkış Voltaj Koruması, Yüksek Akım Koruması, Akım Çıkış stabilizatörü, Akım Çıkış sınırlayıcı ve Düşük Akım Koruması.

Qualcomm 3.0 Hızlı Şarj

Luna+ serisi orijinal Qualcomm otorizasyon çipi kullanır ve Qualcomm yetkili test kuruluşlarında sertifika edilmiştir. Luna+ sahip olduğu hızlı şarj teknolojisi ile standart şarj cihazlarına göre 4 kat daha hızlıdır. Standart bir şarj cihazı akıllı cihazınızı 35 dakika içinde ancak %20 oranında şarj ederken, QC 3.0 özelliğine sahip Luna+ %80 oranında şarj eder.

Led Aydınlatma

Luna+ serisi led aydınlatmasını hem şarj göstergesi hem araç içi ambiyans aydınlatması olarak kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Usb-1 Çıkış: 5.0V/2.4A ( 12W Max )
  • USB Qualcomm 3.0 Çıkış: 3.6-6.5V 3A; 6.5-9V 2A; 9-12V 1.5A ( 18W Max )
  • Toplam Çıkış: 30W Max
  • Boyut: 65x28x28 mm
  • Ağırlık:26gr
  • Led Aydınlatma: Beyaz
  • Dnia Luna+ serisi araç içi şarj cihazları 3 yıl garanti kapsamındadır.

Kutu İçeriği

  • 1 adet Luna+ Araç İçi Şarj Cihazı
  • 1 adet Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?