Cellular Line Manta Taşınabilir Şarj Cihazı 6000 mAh

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Her Yerde Sizinle

Güçlü pili ve yapısıyla istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Hareket halindeyken bile cihazınızı bağlayıp şarj edebilirsiniz.

 

Son Nesil Taşınabilir Şarj Cihazı

Lityum iyon teknolojisine sahip son nesil taşınabilir şarj cihazı. Cihazları birden çok kez şarj etmek için mükemmeldir. Son derece ince tasarımı ile son derece kompakt bir görünüme sahiptir.

 

Led Pil Göstergesi

Manta 6000 mAh şarj cihazınız artık şarj seviyesini çok hassas bir şekilde gösteren pratik bir dijital LED ekran ile donatılmıştır, bu nedenle üniteyi şarj etme zamanının ne olduğunu anlamanız daha kolaydır.

 

Kullanım Kolaylığı ve Çoklu Hızlı Şarj

Hızlı Şarj teknolojisi ve çift USB bağlantı noktası sayesinde birden fazla cihazı aynı anda ve maksimum hızda şarj edebilirsiniz. Ayrıca şarj cihazı, hızlı Micro USB girişi sayesinde yarısı kadar şarj edilebilir.

 

Ultra İnce Tasarım

Yumuşak kaygan olmayan malzeme ile ultra ince ve hafif tasarımı onu pratik, işlevsel ve çekici bir aksesuar haline getirmektedir. Süper kompakt bir şarj cihazı için doğru miktarda enerji taşımak isteyenler için mükemmel bir üründür.

Özellikler

  • Kapasite: 6000 mAh
  • USB Çıkış Sayısı: 2
  • Çıkış Volt: 10 V
  • Çıkış Amper: 2.1 A
  • Çift usb çıkışı sayesinde 2 cihazınızı aynı anda şarj etme
  • Eş zamanlı şarj ve hızlı geri dolum
  • Micro USB kablo içerir
  • Hızlı Şarj
  • Tüm USB üzerinden şarj olan cihazlarla uyumludur

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?