Bipower Araç İçi Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Fonksiyonel Tasarım

Aracınızın her türlü havalandırma ızgarasına kolaylıkla takılarak, tüm cep telefonları ile uyumluluk sağlayan fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Asansör yapısı ile kolay ve güvenilir kullanım sağlar.

İçiniz Rahat Olsun

Altı adet kavrama kolu ile telefonunuzu tam kavrayarak, şiddetli sarsıntılarda bile telefonunuzun düşerek zarar görmesini engeller. Telefonunuzun ağırlığı ile açılır, telefon çıkartıldığında, içerisindeki yay sayesinde geri toplanarak yerden tasarruf etmenizi sağlar.

Kolay Kurulum, Rahat Kullanım

Her türlü havaldırma ızgarasına takılabilen ve ürününüzü sabitleyen klips aparatı ile kolayca kurulur. Yaylı asansör mekanizması ile kolay kullanım sağlar. Telefonunuzun dik kullanımına uygundur.

Özellikler

  • 6 adet kavrama kolu
  • Yaylı asansör mekanizma
  • 5.5 ve 6.8 inç telefonlar için

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?