Belkin Dual Taşınabilir Şarj Cihazı 10000 mAh

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell.com.tr' de

Şarjınız Hiç Bitmesin

İnce dizaynı ve hafifliğiyle beğeni toplayan Belkin Dual taşınabilir şarj cihazınız 10000 mAh; akıllı saatlerinizi, telefonlarınızı, fitness cihazlarınızı, hoparlör ve kulaklıklarınızı 3 kez tam şarj etme özelliği sunuyor. Bir akıllı telefonu 3 defa tam kapasite şarj ederek kullanıcılara ekstra 25 saat arama süresi ve 21 saat İnternet'te gezinme imkanı tanıyor. 

Çift USB Portu

Şarj cihazınızın özellikleri arasında yer alan 2 USB çıkış portu sayesinde hangi cihazı daha önce şarj etmeniz gerektiğini düşünmenize gerek kalmıyor. Hafif malzeme yapısı ve ince tasarım ile estetik beklentilere cevap veren ürün, şık ve taşınabilir formuyla her yerde şarj olanağı sunuyor.

Özellikler

  • Kapasite: 10000 mAh
  • Ağırlık: 222 gr
  • USB Girişi: 2 adet

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?