Aukey Micro USB Şarj ve Data Kablosu (3’lü Paket)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

AiPower Uyumlu Şarj Teknolojisi

AiPower uyumlu Şarj Teknolojisi, USB ile çalışan tüm cihazların USB Portu başına cihazın ihtiyacına göre akım verir. Akıllı şarj teknolojisi sayesinde cihazın ihtiyacı olan akım miktarı algılanır ve bu akım gönderilir.  AUKEY  data kablosunda bulunan AiPower teknolojisi ile cihazınızı güvenle, ısınmadan kullanın. 

3’lü Avantaj Paketi

3 kablo tek pakette. Evinizde, iş yerlerinizde, aracınızda ve dilediğiniz her yerde şarj ve data kablonuz yanınızda olsun. 

Özellikler

  • 1 Metre Micro USB Kablo x 3 Adet
  • Veri ve data aktarımı
  • Tüm Micro USB üzerinden şarj edilen cihazlar ile uyumlu

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
1 m

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Micro USB

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?