Aukey Manyetik Araç İçi Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Fazlalıklardan Kurtulun

Araç paneli üzerinde devasa stantları tutturabilmek için uğraşmaya son verin. Aukey manyetik araç içi telefon tutucu o kadar küçüktür ki varlığını hissettirmez, sizi panel üzerindeki şekilsiz görüntülerden kurtarır.

 

Zaman Kazandırır

Aukey manyetik telefon tutucu ile artık aracınız içinde telefonunuzu çok hızlı ve pratik şekilde konumlandırabileceksiniz.

 

Pratik Kullanım

Yapmanız gereken sadece 3M tekrar yapıştırılabilen güçlü yapıştırıcıya sahip metal plakayı telefonunuzun arkasına yapıştırmak ve araç paneline tutturduğunuz Aukey manyetik standa telefonunuzu yerleştirmek. Dilediğiniz zaman telefonunuzdan söküp tekrar yapıştırabileceğiniz metal plakayı kılıf üzerinden ve altından da kullanabilirsiniz.

 

360 Derece Konumlandırma

Aukey manyetik telefon tutucu ile telefonunuzu rahatlıkla 360 derece, dikey ve yatay şekilde konumlandırabilirsiniz. Güçlü tırnaklarının tutabileceği her türlü noktaya sabitleyebilirsiniz.

Özellikler

  • Manyetik sabitleme
  • 360 derece kullanım
  • Ölçüler: 35 x 38 mm
  • Ağırlık: 41 gr

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?