Aukey Lightning Şarj ve Data Kablosu (2m Siyah)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell.com.tr' de

 

Apple Lisanslı Data Kablosu

Aukey data kablonuzda bulunan Apple onaylı çip (Apple MFI Sertifikalı) ile cihazınızı güvenle şarj edin. Kopmaya, çekmeye, bükülmeye dayanıklı Aukey kablonuz Apple markalı cihazlarınız ile %100 uyumlu ve sorunsuz çalışır. Apple lisanslı data kablonuz ile Apple markalı cihazlarınızı istediğiniz her an sorunsuz bir şekilde Mac ya da PC’leriniz ile senkronize edebilir ve cihazınızı şarj edebilirsiniz.

 

Şık ve Dayanıklı Tasarım

Aukey MFI Lisanslı data kablonuz size ilk kullanımdan itibaren aynı kaliteyi sunmak için tasarlanmıştır. 2 metre uzunluktaki kablonuz ile konfor alanınızı genişletin. Örgü kablosu sayesinde kopma ve bükülmeye karşı güvenle kullanın.

Özellikler

  • Apple onaylı çip (Apple MFI Sertifikalı)
  • iOS ürünleriyle %100 uyum
  • PVC başlık
  • Kopmaya, çekilmeye ve bükülmeye karşı örgü kablo
  • Uzunluk: 2 metre
  • Uyumlu Cihazlar: iPhoneX, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6, 6S, 6 Plus, iPad Pro ve lightning girişli tüm cihazlar

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
2 m

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Lightning
Sertifika
mfi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?