Anker PowerPort Micro USB Kablolu Seyahat Şarjı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

İleri Şarj Teknolojisi

Anker’e özel PowerIQ ve VoltageBoost teknolojileri hangi cihaza sahip olursanız olun, mümkün olan en hızlı şarjı sunmak için güçlerini birleştirir.

 

Ultra Güçlü

2 Port 24 wattlık güç sağlar. Bu yüksek güç, bir çok cihazın aynı anda şarj olmasını mümkün kılar. Yanında gelen Micro USB kablosu sayesinde kablo aramanıza gerek kalmayacak.

 

Üstün Güvenlik Teknolojisi

Çoklu koruma akıllı mikroçip, sizin ve cihazlarınızın güvenliği için akım koruma, kısa devre koruması, ısı koruması ve diğer güvenlik teknolojileri ile donatılmıştır. Diğer teknolojiler ise voltaj çıkış koruması, akım çıkış stabilizatörü, yüksek akım regülatörü , pil koruması uyku modu, voltaj giriş koruması, akım çıkış sınırlayıcısı ve düşük akım korumasıdır.

 

UL Sertfifkalı

Sınıfında lider kalitede malzeme ve ileri teknoloji ürünü elektronik devreler kullanılan Anker PowerPort 5; UL (Underwriters Laboratories-Sigortacılar Birliği Labaratuarları)’nin zorlu güvenlik testlerinden geçerek UL Sertifikası almaya hak kazanmıştır. 100-240 Volt AC voltaj girişi ile dünya genelinde kullanıma uyumludur.

Özellik

  • Power IQ ve Voltageboost teknolojisi
  • Güç: 24w
  • Çıkış sayısı: 2
  • Micro USB Kablo Uzunluğu: 0.9 m

Genel Özellikler

Kablo
Var

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Micro USB
Sertifika
Var
USB Port Sayısı
2

Pil & Güç Yönetimi

Şarj Gücü
24V

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?