Anker PowerLine Plus Lightning Şarj ve Data Kablosu (1.8m)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell.com.tr' de

 

Apple MFi Sertifikalı

Her bir kablo Apple’ın onay çipi ile donatılmış olup herhangi bir Lightning cihazı ile % 100 senkronizasyon ve şarj uyumluluğu sağlar.

 

Kevlar Yapı

USB şarj kablolarında bir ilk. Anker PowerLine, dünyanın kurşun geçirmez kevlar fiberle güçlendirilmiş ilk şarj kablosudur ve sıradan kablolardan çok daha dayanıklıdır.

 

6 Kat Uzun Ömürlü

PoweLine Lightning, 6000 defa dan fazla eğme bükme testinden geçmiş ancak bir hasar oluşmadığı gibi performansında da herhangi bir düşüş olmamıştır. PowerLine lightning görebileceğiniz en dayanıklı kablodur.

Özellikler

  • Tüm lightning girişli Apple cihazlarınız ile uyumlu
  • Dayanıklı kevlar yapı
  • 6 kat daha uzun ömürlü kablo
  • Kablo uzunluğu 1.8 metre

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
1.8 m

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Lightning
Sertifika
mfi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?