Trust Urban Aux Ses Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell.com.tr' de

Düz ve Dolaşmayan Kablo

Özellikle bilgisayar masanızda ya da çantada yaşanan kablo dolaşması sorunu ortadan kaldırın. Dolaşmayı engelleyen yumuşak lastik kaplamalı kablo tasarımı hem daha düzgün bir görünüm sağlayacak hem de dolaşmış kabloları çözerken yaşadığınız vakit kaybının önüne geçecek.

 

3.5 Milimetre Girişe Sahip Olan Cihazlar ile Uyumludur

Telefonunuzu değiştirdiğinizde ya da arkadaşınızın telefonundan müzik dinlemek istediğinizde Trust kabloyu rahatça kullanabilirsiniz.

 

1 Metre Kablo Uzunluğu

Yolda müzik dinlerken telefonunuzu ya da mp3 player’ınızı rahatlıkla tüm ceplerinize koyabilir, dilerseniz çantanızda da taşıyabilirsiniz. Ayrıca bilgisayar başındayken ayağa kalkmanız ya da ekrandan uzaklaşmanız gerektiğinde kulaklığınızı çıkarmanıza gerek kalmaz.

 

Yüksek Kaliteli Altın Kaplama Uçlar

Hiçbir pürüz, parazit ya da cızırtı olmadan müzik dinlemenizi sağlayacak yüksek kaliteli altın kaplama uçlar sayesinde benzersiz bir deneyim sizleri bekliyor.

Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 1 m
  • Kablo Tipi: Düz
  • Uyumluluk : Tüm 3.5 mm girişe sahip olan cihazlar

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
1 m

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
3.5 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?