Trust Quasar Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell.com.tr' de

 

Tüm Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlarla Uyumlu

Tek bir kulaklık ile iş yerinizdeki, evinizdeki ya da seyahat esnasında gideceğiniz bir internet kafedeki tüm bilgisayarlardan üstün ses kalitesi alabilirsiniz.

 

Uygulamalar İçin İdeal

Arkadaşlarınızla birlikte heyecanlı bir oyun maratonuna başladınız ya da uzaktaki bir sevdiğinizle görüntülü konuşma yapıyorsunuz. Trust kulaklık üstün ses kalitesi ve ayarlanabilir esnek mikrofonu ile oyun, müzik ve sohbet deneyimlerinizi en konforlu hale getirir.

 

Konforlu Tasarım

Kendi fiziksel özelliklerinize göre rahatça ayarlayabileceğiniz Trust kulaklık, geniş yastıklı kulak pedleri sayesinde konforlu bir deneyim vaat eder. Uzun süre kulaklık kullanımlarında hiçbir ağrı ya da uyuşma hissetmemenizi sağlar.

 

Mükemmel Ses Kalitesi

Müzik dinlerken, film izlerken, telefon görüşmesi yaparken ya da oyun oynarken kusursuz ses deneyiminin tadını çıkartın.

 

1.8 Metre Ekstra Uzunlukta Kablo

1.8 metre ekstra uzun kabloya sahip Trust kulaklık sayesinde dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz ve kulaklık takıp çıkarma zahmetine katlanmazsınız.

Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Kulak Üstü
  • Mikrofon: Var
  • Bağlantı: 3.5 mm
  • Kablo Uzunluğu: 180 cm
  • Uyumluluk: PC/ Laptop/Akıllı Telefonlar/Tablet

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?