SBS Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Streo Seyahat Kulaklığı

SBS Markalı kulaklık ile işinizde veya boş zaman gezileriniz sırasında maksimum rahatlığı yaşayabileceksiniz. Seyahat kulaklığı tamamen size özel tasarlanmıştır. Bu kulak içi stereo silikon kulaklıklar son derece küçük ve rahattır.

Uzun Mesafeli Uçuşlarını Yanınızdan Ayıramayacaksınız

Uzun mesafeli uçuşlarda müzik dinlemek için idealdirler. Bir mikrofon ve bir cevap / bitiş düğmesi bulunmaktadır. Ayrıca günlük yaşamda kullanım için uygundurlar.

Özellikler

  • Retro tasarım
  • Kafa bandı ve yastıklı kulaklıklar
  • Jack Konektörü: 3.5 mm
  • Başlat / bitiş düğmesi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?