Ugreen USB ve Type-C Hub 4 Portlu USB Çoklayıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Fonksiyonel Tasarım

Ugreen USB ve Type-C Hub 4 Portlu USB Çoklayıcı, Type-C ve USB uyumlu bilgisayarınıza birden fazla USB cihazı bağlamanızı sağlar fare, klavye, kamera, yazıcı gibi çevre birimleri ile bağlantıya izin veren OTG işlevini destekler.

Kolay Kullanım ve Geniş Kullanım Alanı

Küçük ve şık tasarımıyla taşımayı kolaylaştırır. Üzerindeki led ışıkla çalıştığını takip edebilirsiniz. Tak çalıştır olarak kullanıma hazır kuruluma ihtiyaç yoktur. USB 2.0 standardıdır ve 480 Mbps'ye kadar veri aktarım hızı sunar.

Özellikler

USB 2.0 Özelliği ile Tamamen Uyumlu
480 Mbps hızında veri aktarım hızını destekler
LED ışık tasarımı
Tak ve çalıştır, ek sürücü gerekmez
Kablo uzunluğu 50 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?