Ugreen Çok Fonksiyonlu Su Geçirmez Sporcu Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Rahatlık ve Geniş Kullanım Bir Arada

Spor yaparken en büyük sıkıntı şüphesiz anahtar cep telefonu gibi eşyalarımızı koyacak bir yer bulamamamızdır. Egzersiz esnasında kullanıma uygun olarak üretilen Ugreen sporcu bel çantası ile artık tüm bu sorunlarınız son buluyor. Ortadaki reflektör şeritleri ile karanlık ortamlarda güvenliğinizi sağlar. Hem erkeklerin hem bayanların rahatlıkla kullanabileceği gibi spor, yürüyüş, egzersiz esnasında size rahatsızlık vermez.

Yüksek Koruma ve Fonksiyonel Tasarım

Yüksek kaliteli su geçirmez malzeme ile yapılmış, ter, yağmuru engelleyerek değerli eşyalarınızın ıslanmasını engeller. Telefon, kulaklık, cüzdan, anahtar gibi eşyalarınızı koyabileceğiniz fonksiyonel tasarıma sahiptir.

Ürün Özellikleri

  • Çantanın ayarlanabilir boyutu : 65 cm ile 120 cm arasında ayarlanabilir 
  • Boyutlar : 380 x 88 mm
  • Su geçirmez ve fermuarlı özelliği ile eşyalarınız güvende kalır.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?