GagdetTR Kablosuz Tripod Selfie Çubuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Zahmetsiz Selfie Çekimleri

Manuel selfie çubukları ile özel anlarınızı istediğiniz konforda ölümsüzleştiremiyor olabilirsiniz. Tripod Selfie çubuğu sizi çok yakın çekimli selfielerden kurtarıyor. Ürün, 270 derece dönebilen telefon sabitleme bölümü, boyu ayarlanabilir gövde kısmı, sabitlemeyi sağlayan tripod ayaklar, bluetooth kontrollü uzaktan kumandası ile zahmetsiz mükemmel selfieler çekmenizi sağlar. iOS ve Android uyumludur. Kumanda Kurulumu: Kumandanın açma tuşuna basıldığında bluetooth etkinleşecektir.

Özellikler

  • Uzunluk: 20 cm (Kapalı) - 75 cm (Açık)
  • Malzeme: Paslanmaz Çelik, Plastik
  • Destek: Android 4.2 ve üstü ve iOS Sistemi
  • Bağlantı: Bluetooth

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?