Fornorm Smart Finder Kablosuz Takip Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Eşyalarınız Kaybolmasın!

Sık sık unutulan ve kaybolan cüzdan, anahtar vb. eşyalarınızı arayıp durmaktan sıkıldığınızı biliyoruz. Sizin için en doğru ürün olan Smart Finder, cep telefonunuza yükleyeceğiniz app ile birlikte Bluetooth mesafesi içerisinde eşyalarınızı unutmamanızı sağlıyor. Eşyayı bulmak için alarmı siz çaldırın veya eşyanız ile Bluetooth mesafesi dışında kalırsanız app sayesinde cep telefonunuz sizi uyarsın. Bu özelliklere ek olarak, bu ürünü kullanarak uzaktan fotoğraf çekme tuşuna da sahip olacaksınız. 

Özellikler

Pil: CR2032 
Destek: Bluetooth v4.0 ve üstü
Uygulama: Inumen 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?