E2M Unicorn Taşınabilir Şarj Cihazı 2600 mAh

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Enerjiniz Bitmesin

Gün içerisinde kesintisiz iletişim için yanınızdan ayırmayacağınız şarj cihazı artık eğlenceli formlarda. Sadece cep telefonlarınız için değil aynı zamanda tüm dijital cihazlarınız için de kullanabileceksiniz. 

Tarzınızı Yansıtır

Eğlenceli tasarımı ile tarzınızı yansıtır. Şarj cihazınızı herkes görsün isteyeceksiniz. Hem cihazınızın hem sizin enerjiniz hiç bitmeyecek.

Özellikler

  • Kapasite: 2600 mAh
  • Arayüz: Tek USB2.0
  • Giriş: DC 12-24V, 36V (maks.)
  • Çıkış: DC 5V 1A, 2.1A (maks.)
  • Malzeme: PVC/Kauçuk
  • Pil: Lityum pil

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?