E2M AirPods Silikon Aksesuar Seti

5,0
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çok Amaçlı Kullanım

Set içeriği ile ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılar. Kulaklığınızı darbelere, çiziklere karşı koruyan silikon kılıf, saat kordonunuzda kullanabileceğiniz silikon kulaklık tutucu, ergonomik silikon kulaklık kılıfı ve günlük aktiviteniz içerisinde kulaklığınızı konforlu bir şekilde kullanımınız için tasarlanmış kordon.

Etkin Koruma

AirPods’u sıkıca kavrayan silikon kılıf,  düşme ve darbelere karşı etkin koruma sağlar. Çizik oluşumuna engel olur. AirpPods’un tüm tuş ve bağlantılarına tam uyum sağlar. Şarj soketini toz ve sıvı temasına karşı koruyan kapağı mevcuttur.

Endişelenmek Yok

Kulaklık kaybına son. Boyun kordonu ile konforlu ve güvenli kullanım. Kulaklığınızın kaybolacağı endişesinden kurtarır. Aynı zamanda yürüyüş ve spor sırasında kaliteli müziği konforlu şekilde dinlemenizi sağlar.

Pratik Kullanım

Kulaklığımı nereye koydum endişesinden kurtulun. Saat kordonunuza takacağınız kulaklık tutucu ile kulaklıklarınız her an gözünüzün önünde. Kulaklığınızı devamlı kulak üzerinde taşımaktan sıkıldığınızda pratik çözüm sağlar.

Ergonomik Tasarım

Kulaklığınız artık kulağınızdan düşmeyecek. Ergonomik tasarımı sayesinde, silikon kulaklık kılıfı ile kafanız rahat. Her koşulda rahat konuşmanızı ve müzik dinlemenizi sağlar.

Kutu İçeriği

  • 1 adet Silikon Kılıf
  • 1 adet Silikon Kulaklık Tutucu
  • 1 adet Silikon Kulaklık Ucu
  • 1 adet Silikon Kordon

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Fonksiyonları
5,0
Kapat
Yardım ister misiniz?