Bix iData Pro SD Hafıza Kartı Girişli Lightning Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

3'ü 1 Arada MFi Sertifikalı OTG

iPhone telefonunuzu şarj edebileceğiniz ve data transferi yapabileceğiniz bu lisanslı Apple kablosu, aynı zamanda kart okuyucu olarak kullanılabilir. Bix iData kablonun Mikro SD kart yuvasına takabileceğiniz bir kart ile hem OTG olarak bağlanabilir hem de bilgisayarınızda Mikro SD kart okuyucu olarak kullanabilirsiniz.

Hızlı Veri Transferi

iTunes programına gerek kalmadan saniyeler içinde iPhone’unuza dışarıdan resim, video, ses dosyaları, rehber atabilir, yine iPhone’unuzdan SD kartınıza resim, video, ses dosyaları, rehber gibi dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz. Böylece hiç yorulmadan hızlıca verilerinizi yedekleyebilir ve iPhone’unuzun belleğini boşaltabilirsiniz.

Üstün Güvenlik

iPhone’unuzdan veri aktarımı yaparken telefonunuz ya da Bix iData Pro’nuz asla virüs almaz. Bunun sebebi ise kablonun Apple tarafından “MFi sertifikası” ile lisanslanmış olmasıdır. CE sertifikalı olan bu ürünün bir önemli özelliği ise Bix iData Pro kabloyu SD kart takarak “Bellek” olarak da kullanabilirsiniz.

Depolama Avantajı

Depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için SD kart yuvasına istediğiniz kapasitede SD hafıza kartı ekleyerek iTunes'a gerek duymadan özgürce veri aktarımı yapabilirsiniz.

Bağımsız Medya Oynatıcı

Mp3 ve Video dosyaları için iTunes dönüştürmesine ihtiyaç bırakmayan bağımsız medya oynatıcısı sayesinde iPhone'nunuzdan transfer ettiğiniz dosyaları özgürce izleyebilir veya görüntüleyebilirsiniz. PC/Mac ve Apple cihazlar için ikili arayüz sağlayan Bix iData Pro size özgürlük sağlayacaktır.

Ergonomik Tasarım

Stil ve dayanıklılığı birleştirmek için alüminyum alaşımdan yapılan MFI sertifikalı iData Pro ayrıca TF kartı okuma/yazma işlemlerini göstermek için LED gösterge ışığına sahiptir.

Özellikler

 • USB Sürümü: 3.0
 • Okuma Hızı: 50M/s
 • Yazma Hızı: 35M/s
 • Güç: 1A
 • Çalışma Profilleri: Veri aktarımı, Şarj, iPhone için OTG
 • Bağlantı Arabirimi: Lightning USB 3.0
 • Desteklenen Sistemler: Lightning for iOS 8.0+, USB for Windows & Mac MFI (Apple Lisanslı) Sertifikalı
 • ISO 9001: 2008 Registration no: QAIC/CN/90956-A
 • CE Sertifika No: T1861667 01
 • Ağırlık: 14 gr
 • Kablo Uzunluğu: 20 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?