Bix ADP-02 Micro USB - Type-C Çeviri Adaptörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Type-C İle Yüksek Hızda Veri Transferi!

Bix tarafından üretilen ADP-02 Micro USB çevirici adaptörü USB 2.0 hızında, 5 V / 2,4 A'ya kadar mevcut Micro USB kablolarını kullanarak şarj ve senkronize etmenizi sağlar. 

Güçlü ve Şık Yapı

Bix tarafından üretilen ADP-02 Micro USB çevirici adaptörü USB 2.0 hızında, 5 V / 2,4 A'ya kadar mevcut Micro USB kablolarını kullanarak şarj etmelerini ve senkronize etmelerini sağlar.

Tüm Cihazlarınız İle Uyumlu!

Bilgisayarınız, telefonunuz ya da tabletiniz! Type-C girişli tüm cihazlarınızla uyumlu olan ADP-02, uyumluluk sorunlarını ortadan kaldırarak işlerinizi kolaylaştırıyor.

Özellikler

  • Ürün Ağırlığı: ~ 13gr
  • Giriş: Type-C
  • Çıkış: Micro USB 

Kutu İçeriği

  • Bix ADP-02 Micro USB - Type-C Çeviri Adaptörü
  • Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?