Rowenta RQ3733TR Compact Power Cyclonic Toz Torbasız Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
36 Ayda Öde
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi
Taksitli Alışveriş

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Performans ve Tasarımda Sınıfının Zirvesinde

Sert zeminlerde kusursuz sonuçlar için üstün toz toplama performanslı torbasız filtre. Mükemmel hava/toz haznesi ayrıştırması için gelişmiş monosiklonik filtreleme sistemi alerjenleri daha iyi hapseden ve bakteri çoğalmasını engelleyen yüksek verimliliğe sahip filtreleme sistemi.

Kullanımı Kolay, Taşıması Kolay, Saklaması Kolay

RQ3733 1.5 L toz haznesi kapasitesi sunmasının yanında kompakt formatı sayesinde dolapta kolayca saklanabilir. Her zaman elinizin altında olan entegre easy brus ile aksesuar zinciri çok kullanışlıdır.

Mükemmel Enerji Verimliliği İçin Gelişmiş Teknoloji

Daha az enerji kullanarak daha fazla toz çekebilmek için yeni Effitech Motor sisteminin son teknolojisi yüksek enerji verimliliği sağlamaktadır.

Özellikler

  • 750W Güç
  • 79 dB(A) Ses seviyesi
  • Standart 2 pozisyonlu yer temizleme fırçası
  • Yüksek verimliliğe sahip filtre ve köpük filtre
  • 8.80 M Kullanım alanı

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?