Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.

Akıllı Telefonlar (87 Ürün)

Sırala
Markalar
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
İndirimli Ürünler
İşletim Sistemi
Dahili Hafıza
Ekran Boyutu
Ram (Sistem Belleği)

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Huawei Telefon Fiyatları

Genel olarak Huawei fiyatlarına bakıldığında piyasa koşullarına göre makul seviyelerde olduğu söylenebilir. Nitekim Huawei modelleri, birçok kişi tarafından fiyat performans telefon modelleri arasında gösteriliyor. Modellerin özelliklerine göre fiyatları da değişiklik gösterdiğinden, sahip olmak istediğiniz telefonun niteliklerine bağlı olarak Huawei telefonlarının fiyat aralığı da değişiklik gösterecektir. Bununla birlikte Huawei cep telefonu fiyatlarının geniş bir skalada olduğu söylenebilir. Dolayısıyla Huawei modelleri arasından bütçenize uygun güzel bir telefon bulmanız mümkün. Öte yandan üst segmentten bir telefon modeli ilginizi çekiyor ancak bütçenizi aşıyorsa, Huawei taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Bu doğrultuda Huawei telefon modelleri ve fiyatlarına göz atmaya başlayabilir; ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendiniz için en iyi Huawei modelini Turkcell avantajlarıyla tarifenize ek taksitlerle ya da peşin olarak satın alabilirsiniz.

Huawei P Serisi Telefon Modelleri

Huawei telefon çeşitleri arasında ön plana çıkan modellerin bir kısmı ‘’P Serisi’’ adı altında kategorize ediliyor. P Serisi’ne ait telefon modelleri arasında ise Huawei P20, Huawei P20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 Pro, Huawei P30 Lite, Huawei P Smart, Huawei P Smart 2019, ve Huawei P Smart Pro gibi ürünler yer alıyor. Her biri birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu modeller arasında, beklentilerinizi karşılayabilecek bir cihaz bulabilirsiniz.

Huawei P20 ve P20 Pro modelleri genel itibarıyla birbirine benzer özelliklere sahiptir. Ancak Huawei P20 Pro özellikleri bakımından diğer modele kıyasla bir seviye daha iyi pozisyondadır. Bu duruma örnek olarak P20 modelinin 4 GB, P20 Pro’nun ise 6 GB RAM sistem belleğine sahip olması gösterilebilir. Bu yüzden Huawei P20 Pro fiyatı, P20 modeline kıyasla biraz daha üst seviyeden piyasaya sürülmektedir. Huawei cep telefonu modelleri arasında benzer bir ilişkinin Huawei P30 Lite, P30 ve P30 Pro modelleri arasında da olduğu söylenebilir. Söz konusu üç model her ne kadar belli başlı nitelikleriyle birbirine benzese de, Huawei P30 Pro özellikleri bakımından diğer ikisine kıyasla daha iyi bir konumdadır. Her üç modelin kamerasının oldukça kaliteli olduğu rahatlıkla söylenebilir. Huawei P30 Lite’ın ön kamerası 32 MP’ken; arka kamerası 24 MP+8 MP+2 MP kameralardan meydana gelmektedir. Bununla birlikte P30 modelinin arka kamerası 40 MP+16 MP+8 MP kameralardan; P30 Pro modelinin arka kamerası ise 40 MP+20 MP+8 MP kameralardan meydana gelmektedir. Ekran çözünürlüğü ve pil performansı gibi özellikler açısından da bu modeller arasında benzer paralelde bir ilişki bulunmaktadır. Buna bağlı olarak da bu üç model arasında Huawei P30 Lite fiyatı maliyet açısından en uygunuyken; Huawei P30 Pro fiyatı diğer iki modele kıyasla daha üst seviyededir. Huawei P30 fiyatı ise maliyet açısından diğer iki modelin ortasında yer alıyor. Huawei P30 Lite özellikleri ile diğer iki modele ait detayları ürün sayfalarından daha detaylı bir şekilde karşılaştırabilirsiniz.

Huawei P Smart özelliklerine bakıldığında ise kamera kalitesinin yanı sıra diğer birçok özellik dikkat çekmektedir. Full view ekranı olan P Smart modeli 3 GB RAM’a, 2160x1080 piksel ekran çözünürlüğüne ve LCD dokunmatik ekrana sahiptir. Çift arka kameralı bu telefon modeli ayrıca 3000 mAh pil kapasitesine sahiptir. Mavi, siyah ve safir mavi renk seçeneklerine sahip Huawei P Smart 2019 özelliklerinde ise çift arka kamera, kirin 710 işlemci, 3400 mAh batarya, 3 GB RAM, 64 GB dahili hafıza gibi nitelikler ön plana çıkıyor. 2019 yılının en çok satan Huawei telefon modelleri arasında yer alan P Smart 2019, fiyat ve performans dengesi açısından ideal modeller arasında bulunuyor. Nitekim Huawei P Smart 2019 fiyatı son derece uygun bir seviyeden piyasaya sunuluyor. Kullanıcılar tarafından yapılan Huawei P Smart 2019 yorumlarının genel olarak olumlu olması da bu savı destekliyor.

Turkcell’de satılan Huawei akıllı telefon modellerinden bir diğeri ise P Smart Pro. Otomatik selfie pop-up kamera özelliği ile üretilen bu model; 6 GB RAM, 4 x Cortex A73 2.2 işlemci, 128 GB dahili hafıza, 2340 x 1080 piksel ekran çözünürlüğü ve üç arka kamera gibi özelliklerle dikkat çekiyor. P Smart Serisi’nin en gelişmiş modellerinden bir tanesi olan P Smart Pro, 711 saate kadar bekleme süresi ve 28 saate kadar konuşma süresi ile de yeni bir telefon modeli satın almayı düşünenleri cezbediyor.

Huawei Y Serisi Telefon Modelleri

Huawei P Serisi modellerinden genel hatlarıyla bahsetmemizin ardından, Y Serisi’ne ait Huawei telefon çeşitlerini de mercek altına alabiliriz. Söz konusu seri içerisinde Huawei Y6 2019, Huawei Y7 2018, Huawei Y7 2019, Huawei Y5 2019 ve Huawei Y9 Prime 2019 gibi farklı modeller yer alıyor.

Siyah ve mavi renk opsiyonlarıyla sunulan Huawei Y7 2019 özellikleri arasında; geniş damla çentik ekran, Qualcomm işlemci, 3 GB RAM, 32 GB dahili hafıza ve flaşlı çift arka kamera gibi nitelikler ön plana çıkıyor. Y Serisi’nde yer alan Huawei Y6 2019 özellikleri arasında ise çerçevesiz damla çentikli ekran, 2 GB RAM, 32 GB dahili hafıza, 13 megapiksellik arka kamera dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Öte yandan siyah, kahverengi ve mavi renk opsiyonlarına sahip olan bu model, fiyat olarak da son derece uygun bir seviyeden satılıyor. Her iki modelin özelliklerini karşılaştırdığımızda Y7 2019 modelinin daha iyi bir seviyede olduğu söylenebilir. Bununla birlikte Huawei Y7 2019 fiyatı ve Huawei Y6 2019 fiyatı arasında çok büyük bir fark bulunmamaktadır.

‘’Mavi ayna’’ gövde tasarımı ile son derece dikkat çekici bir görüntüye sahip olan Huawei Y7 2018 modeli de Y Serisi’nin ön plana çıkan modelleri arasında yer alıyor. Mavi ve siyah renk seçenekleriyle sunulan bu model, ultra yüksek ekran ve gövde oranına sahip. Son derece kaliteli selfieler çekebileceğiniz modelin parmak izi tanıma özelliği de bulunuyor. Huawei Y7 2018 özelliklerinden biraz teknik detaylara bakıldığında ise 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, 1440x720 ekran çözünürlüğü ve lityum polimer pil türü gibi özellikler dikkat çekiyor.

Siyah, mavi ve yeşil renk seçeneklerine sahip Huawei Y9 Prime 2019 özelliklerine bakıldığında ultra full ekran özelliğinin benzersiz bir deneyim sunduğu söylenebilir. Pop-up kamera özelliği ile selfie çekmeyi daha keyifli hale getiren bu model, yapay zeka destekli üçlü kameraya sahip. Diğer Huawei telefon modellerinde olduğu gibi Android işletim sistemi ile geliştirilen Y9 Prime 2019 modelinin ön plana çıkan diğer özellikleri arasında ise 128 GB dahili hafıza, 2340x1080 ekran çözünürlüğü, 4000 mAh batarya gibi nitelikler yer alıyor.

Turkcell’den satın alabileceğiniz Huawei telefonlardan bir diğeri ise Huawei Y5 2019 modelidir. Son derece uygun bir fiyatla sunulan Y5 2019, özellik bakımından diğer Huawei modellerine kıyasla biraz daha mütevazı. Kahverengi ve siyah gibi renk opsiyonlarıyla sunulan bu model damla çentikli ekrana sahip. Suni deri kaplaması olan Y5 2019 modelinin tasarım olarak şık olduğu söylenebilir. Modelin teknik özelliklerine bakıldığında ise 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, 1520x720 piksel ekran çözünürlüğü, 13 MP arka kamera ve 3020 mAh pil gibi detaylar dikkat çekiyor.

Huawei Mate 10 Pro

Huawei telefonlar arasında son yılların en çok satan modelleri arasında yer alan Mate 10 Pro, Turkcell’den satın alabileceğiniz en iyi Huawei modelleri arasında yer alıyor. Mavi ve kahverengi renk seçeneklerine sahip olan Mate 10 Pro, FullView display ekran özelliğine sahip. Modelde şık tasarımın yanı sıra üstün teknik özellikler de dikkat çekiyor. Çerçevesiz ekranının da yardımıyla şık bir görüntü ortaya koyan bu model, müthiş bir kamera deneyimi sunuyor. Uzun ömürlü pil performasına sahip Huawei Mate 10 Pro özellikleri arasında 6 GB RAM, 128 GB hafıza, çift arka kamera ve 2160x1080 piksel ekran çözünürlüğü gibi nitelikler ön plana çıkıyor. Huawei Mate 10 Pro fiyatı ve diğer özellikleri hakkında daha fazla detay için ürün sayfasına göz atabilirsiniz.

Huawei Hakkında

Huawei hakkında ‘’Huawei hangi ülkenin markası?’’ ve ‘’Huawei hangi ülkede üretiliyor?’’ gibi sıklıkla sorulan sorular bulunuyor. Bu doğrultuda Huawei firması hakkında bilgi verdiğimiz kısa bir bölüm de sunabiliriz:
Huawei (Huawei Technologies Co. Ltd.), merkezi Çin’in Shenzen şehrinde yer alan çok uluslu bir şirkettir. Özellikle akıllı telefon modelleri ile ön plana çıkmayı başaran Huawei, 2012 yılında Ericsson’u bu sektörde geçmeyi başarmıştır. Dünya genelinde 20’den fazla Ar-Ge merkezi olan Çin merkezli marka, başta akıllı telefon sektörü olmak üzere ağ ve telekomünikasyon cihazlarının üretimindeki başarısını her geçen gün daha da arttırmaktadır. Fiyat performans telefon modelleri arayışında olanlar için birçok uygun modele sahip olan Huawei, özellikle Leica lensli kameraları ile fotoğraf tutkunlarını da kendisine çekmeyi başarıyor. Günümüz itibarıyla Türkiye akıllı telefon pazarında önemli bir paya sahip olmayı başaran marka; Huawei P30, P30 Pro; Huawei P Smart, P Smart 2019 ve Huawei Y Serisi gibi birçok modelle akıllı telefon kullanıcılarını cezbediyor. Öte yandan Android işletim sistemine sahip olan Huawei modellerinin başarısı dünya genelinde de giderek artıyor.

Daha Fazla

Kapat
Yardım ister misiniz?